• inspektor BHP
  • artykuly BHP
  • szkolenia BHP
  • BHP
ASORTYMENT bhp
kompleksowa obsługa w zakresie BHP

Firma Evolutiongroup sp.z o.o. to między innymi dostawca artykułów BHP, mogą Państwo zamówić wszystko, co jest potrzebne do ochrony własnej przy wykonywaniu pracy, jak również zabezpieczenia miejsca tej pracy W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę Artykułów BHP Współpracujemy z producentami z całego świata by zapewnić państwu pełen wachlarz asortymentu, zaczynając od marek budżetowych kończąc na profesjonalnych.

Od kilku lat coraz bardziej popularna wśród wykonawców jest odzież z wyższej półki dlatego też można u nas zamówić produkty renomowanych marek takich jak BETA, Snickers, Amber Marine, Wacker Neuson, Helly Hansen.

Dostarczamy: odzież BHP, buty robocze, ochrona oczu, ochrona słuchu, maski przeciwgazowe, apteczki, sprzęt przeciwpożarowy oraz wiele innych. Posiadamy więc wszystko, co zapewni państwu i waszym pracownikom pełną ochronę życia i zdrowia. Niezbędną do prowadzenia działalności Państwa Firmy!

Evolution Group to nie tylko sklep BHP, ale i dostawca artykułów biurowych. Nasz sklep zajmuje się również sprzedażą w cenach i ilościach hurtowych. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi. Posiadamy specjalistyczne produkty, które spełnią wszystkie państwa oczekiwania. Najważniejsze dla nas jest państwa zadowolenie ze współpracy z nami. Stawiamy na rozwój. Każdego dnia dążymy do pełnej satysfakcji klientów i powiększamy nasz asortyment o kolejne sprawdzone jakościowo produkty. Nasza współpraca z licznymi firmami, jest dowodem na to, że naszą misję spełniamy celująco. Nie tylko w kraju, ale na całym świecie.

W Twoim przedsiębiorstwie ludzie są cały dzień na nogach, dźwigają ciężary, prowadzą pojazdy, chodzą po hali, wodzie, czy też po szpitalnych salach, niezbędne jest odpowiednie obuwie robocze, by wywiązać się z obowiązków. Pracodawca zdaje sobie sprawę, że wypadki chodzą po ludziach i stara się zgodnie z wymogami wyposażyć zespół w wytrzymałe buty ochronne. które to dostarczymy dla Twojej firmy

"Gdy stoisz na drabinie, nigdy nie rób kroku w tył, aby podziwiać efekt swojej pracy.."

Nasza firma spełni rzetelnie wszystkie państwa zamówienia złożone w oddziale, jak i te na odległość. Zakupią państwo u nas artykuły bhp i odzież bhp, a my dołożymy wszelkich starań, aby Evolution Group zrealizowała zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Dzięki naszym produktom w chronią Państwo zdrowie i życie człowieka.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, PRZYGOTUJEMY OFERTĘ DLA CIEBIE!